lmv14 yhine
lmv14 n 16
Raudteejaam
Meri
1 2 3 4 5

Head osalejad!


Lisame kaardi, kus rohelisega on märgitud start ja sinisega parkimine. Palun jätke oma autod sadama juurde parklasse ja tulge starti jala. Lisaks tuletame meelde, et Dirhami-Roosta piirkond on atraktiivne suvitajate seas ning seega kerkib seal hooneid nagu seeni pärast vihma ja kahjuks ei ole kaardil kõik majad ära märgitud. Siinkohal paleume, et kui te võistluse ajal näete, et lähenete majale, siis palun ärge minge hoovi, isegi kui aed puudub, siis hoidke viisakat distantsi. Nii saame ka järgmisel aastal ilma probleemideta oma päevakuid ja võistlusi korraldada.

Läänemaa meistrivõistlused orienteerumises toimuvad 1. oktoobril Dirhami külas. Start on avatud kell 15.00-16.00.

Rohkem infot leiab siit: http://uus.ok-okas.ee/et/serv/2017-voistlused/laeaenemaa-meistrivoistlused-2017/

Kohtumiseni!

OK Okas

2017. aasta Läänemaa päevakute hooaeg on algamas ning sellega seoses jagame pisut uudiseid.

Nimelt on OK Okas liitunud RMK orienteerumispäevakute sarjaga, mille eesmärk on luua Eestimaa päevakutele ühtne identiteet. Seega kui lähete nt Tallinna, Pärnumaa, Põlvamaa või kelle iganes päevakule, siis tervitavad Teid sarnased võistlusalad.

Lisaks on peagi valmimas ühine koduleht www.paevakud.ee, kuhu on koondatud kõikide päevakute info, tulemused, pildid jms.

Meie töökas meeskond tegutseb ka selle nimel, et kasutusele saaks LIVE-tulemused, ehk võimalus, kus esialgseid tulemusi saab veebis näha juba minut pärast finišeerimist.

Juba tuleval kolmapäeval so 12. aprillil ehk Kastani päevakul näete meid uues kuues.

Läänemaa päevakute ajakava leiab siit: http://uus.ok-okas.ee/et/serv/2017-voistlused/paeevakud-2017/


Kohtumiseni!

OK Okas

Orienteerumisklubi Okas kutsub uusi huvilisi klubiga liituma.

Klubiga liitumise eelis seisneb selles, et päevakutel on SI-kaardi rent tasuta. Samuti saab osa võtta klubilisest tegevusest.

Liitumiseks tuleb olla täisealine ning täita avaldus. Avalduse võib digiallkirjastada ning saata okasorienteerumisklubi@gmail.com või anda päevakul korraldajate kätte.

Koos liitumisavaldusega tuleb tasuda sisseastumismaks, mis on esimesel aastal ka iga-aastane liikmemaks - nende suurused kinnitatakse igal aastal eraldi. 2016. aastal on liikmetasu suurus seenioridele 5€ ja kõigile teistele 15€.

Avalduse saab alla laadida siit:

18. oktoobril toimus Läänemaa Orienteerumisklubi Okas 2016. aasta hooaja lõpetamine Haapsalu Batuudikeskuses. Ürituse käigus autasustati Läänemaa parimaid orienteerujaid, rajameistreid ning toetajaid. Tublimad orienteerumiskolmapäevakutel osalejad olid järgmised:

Võistlusklass Võistlusklass
M-10 N-10
1. Simo Linno Karen Loorens
2. Tormi Ulm Eliise Loorens
3. Norbert Noot Miia Ulm
M-12 N-12
1. Alvar Nikkel Laura Ulm
2. Sören Pent Eva-Maria Kastepõld
3. Johannes Lepp Sella Helts
M-14 N-14
1. Samuel Kastepõld Claudia Birk
2. Silver Nikkel Kertu-Liis Soosaar
3. Tõnis Lepp Kadriin Lillelaid
M-16 N-16
1. Kenet Tõkke Sandra Sündeva
2. Jaanis Soosaar Kaari Kargu
3. Kaarel Tamm Heli Sarrapik
M-21 N-21
1. Renek Loorens Jaanika Paalmäe
2. Andrus Viilma Katrin Lehtpuu
3. Tauri Voog Kertu Kaljuveer
M-40 N-40
1. Tarvo Jõeste Pille Kaisel
2. Rein Hanstein Ivi Õunapuu
3. Mati Kallemets Helle Rennu

Lisaks põhiklassidele tunnustati ka noorimaid orienteerujaid, kes panid ennast kolmapäevakutel proovile nöörirajal.

Tublimatele olid auhinnad välja pannud Fra Mare Thalasso SPA, Haapsalu Spordibaasid, Haapsalu Kultuurikeskus, Linnamäe Lihatööstus, Matsalu Maius, Pivarootsi õppe- ja puhkekeskus, Rannarootsi Lihatööstus ja Roosta Puhkeküla. Läänemaa orienteerumise kolmapäevakute korraldust toetasid 2016. aastal ka Lääne-Nigula Vallavalitsus, Kultuurkapital, Lääne Maakonna Spordiliit Läänela, Orienteerumisliit, Läänemaa Koolispordi Liit, Tallinna Orienteerumisneljapäevakud.

Orienteerumisklubi Okas tänab kõiki osalejaid ja toetajaid ning ootab uusi huvilisi orienteeruma juba 2017. aasta orienteerumispäevakutel. 

1 2 3 4 5