lmv14 yhine
lmv14 n 16
Raudteejaam
Meri
1 2 3 4 5

OK Okas esitas Kohaliku omaalgatuse programmi 2017. aasta sügisvooru taotluse, et küsida toetust uue printeri ostuks. Taotlus sai positiivse vastuse ning klubi soetas HP Color LaserJet Professional CP5225dn printeri, millega saab erinevas mõõdus värvilis orienteerumiskaarte printida.

Uus printer oli vajalik sellepärast, et vana trükkis 3 kaarti tunnis, mis tähendas seda, et 80 kaardi trükkimist tuli alustada juba paar päeva enne päevakut.

OK Okas tänab kõiki toetajaid!

Head osalejad!


Lisame kaardi, kus rohelisega on märgitud start ja sinisega parkimine. Palun jätke oma autod sadama juurde parklasse ja tulge starti jala. Lisaks tuletame meelde, et Dirhami-Roosta piirkond on atraktiivne suvitajate seas ning seega kerkib seal hooneid nagu seeni pärast vihma ja kahjuks ei ole kaardil kõik majad ära märgitud. Siinkohal paleume, et kui te võistluse ajal näete, et lähenete majale, siis palun ärge minge hoovi, isegi kui aed puudub, siis hoidke viisakat distantsi. Nii saame ka järgmisel aastal ilma probleemideta oma päevakuid ja võistlusi korraldada.

Läänemaa meistrivõistlused orienteerumises toimuvad 1. oktoobril Dirhami külas. Start on avatud kell 15.00-16.00.

Rohkem infot leiab siit: http://uus.ok-okas.ee/et/serv/2017-voistlused/laeaenemaa-meistrivoistlused-2017/

Kohtumiseni!

OK Okas

2017. aasta Läänemaa päevakute hooaeg on algamas ning sellega seoses jagame pisut uudiseid.

Nimelt on OK Okas liitunud RMK orienteerumispäevakute sarjaga, mille eesmärk on luua Eestimaa päevakutele ühtne identiteet. Seega kui lähete nt Tallinna, Pärnumaa, Põlvamaa või kelle iganes päevakule, siis tervitavad Teid sarnased võistlusalad.

Lisaks on peagi valmimas ühine koduleht www.paevakud.ee, kuhu on koondatud kõikide päevakute info, tulemused, pildid jms.

Meie töökas meeskond tegutseb ka selle nimel, et kasutusele saaks LIVE-tulemused, ehk võimalus, kus esialgseid tulemusi saab veebis näha juba minut pärast finišeerimist.

Juba tuleval kolmapäeval so 12. aprillil ehk Kastani päevakul näete meid uues kuues.

Läänemaa päevakute ajakava leiab siit: http://uus.ok-okas.ee/et/serv/2017-voistlused/paeevakud-2017/


Kohtumiseni!

OK Okas

Orienteerumisklubi Okas kutsub uusi huvilisi klubiga liituma.

Klubiga liitumise eelis seisneb selles, et päevakutel on SI-kaardi rent tasuta. Samuti saab osa võtta klubilisest tegevusest.

Liitumiseks tuleb olla täisealine ning täita avaldus. Avalduse võib digiallkirjastada ning saata okasorienteerumisklubi@gmail.com või anda päevakul korraldajate kätte.

Koos liitumisavaldusega tuleb tasuda sisseastumismaks, mis on esimesel aastal ka iga-aastane liikmemaks - nende suurused kinnitatakse igal aastal eraldi. 2016. aastal on liikmetasu suurus seenioridele 5€ ja kõigile teistele 15€.

Avalduse saab alla laadida siit:

1 2 3 4 5