lmv14 yhine
lmv14 n 16
Raudteejaam
Meri
1 2 3 4

Liikumisnädala raames toimus täna 14.09.2016 põhikooli 8 ja 9 klassidele labürint orienteerumine, millest võttis osa 116 õpilast.

Tulemusi saab vaadata allolevatelt linkidelt:

Peraküla 2016 orienteerumisvõistlus toimus 29.-30. juulil Haapsalu vanalinnas ja Nõva-Rannaküla metsades. Täname aktiivseid osavõtjaid ja selleaastaseid sponsoreid - Rannarootsi Lihatööstust, Roosta Puhkeküla, Matsalu Maiust ja Haapsalu Veekeskust.

TULEMUSED:

Haapsalu vanallinn - 29.07

Splits - Haapsalu vanalinn 

Nõva-Peraküla - 30.07

Splits Nõva-Peraküla 

Läänemaa orienteerumisklubi Okas lõpetas 2015. aasta hooaja Haapsalu batuudikeskuses, kus autasustati Läänemaa parimaid orienteerujaid, rajameistreid ja toetajaid.

Lisaks põhiklassidele tunnustati ka noorimaid orienteerujaid, kes kolmapäevakutel olid nöörirajal ennast proovile pannud. 

Tublimatele olid auhinnad välja pannud Haapsalu spordibaasid, Haapsalu ja Lihula kultuurikeskused, Pivarootsi õppe- ja puhkekeskus ning Roosta puhkeküla. 

Läänemaa orienteerumise kolmapäevakute korraldust toetasid 2015. aastal ka Lääne-Nigula vallavalitsus, Kultuurkapital, Haapsalu linnavalitsus, spordiliit Läänela, orienteerumisliit, Läänemaa koolispordi liit.

Parimad
M-10 N-10
1. Alvar Nikkel Karen Loorens
2. Hendrik Rämman Laura Ulm
3. Jakob Kastepõld Birgit Tõkke
M-12 N-12
1. Silver Nikkel Mia Mai Muru
2. Samuel Kastepõld Briti Elise Jõpiselg
3. Joosep Michels Kadriin Lillelaid
M-14 N-14
1. Jaanis Soosaar Claudia Birk
2. Rasmus Romeo Truuver Kaari Kargu
Gertu-Liis Soosaar
M-16 N-16
1. Kenet Tõkke Sandra Sündeva
2. Kaarel Tamm Heli Sarrapik
3. Kaspar Valper Hanna-Liisa Pai
M-21 N-21
1. Renek Loorens Kertu Kaljuveer
2. Ivo Muru Kadri Lukk
3. Margus Krips Kaja Loorens
M-40 N-40
1. Mati Kallemets Ivi Õunapuu
2. Rein Hanstein Helle Rennu
3. Toivo Birk Marika Meister

11.-12. juulil toimusid Saaremaal Eestimaa suvemängud. Lühirajal olid M21 Renek Loorens (Lääne-Nigula vald) 35., Neeme Kalda (Lääne-Nigula) 37., M35 Aivar Leht (Kullamaa) 20., Ivo Muru (Lääne-Nigula) 27., N21 Elina-Emiilie Leht (Kullamaa) 20., Erika Raudsepp (Lääne-Nigula) 22., N35 Marika Leht (Lääne-Nigula) 7., N55 Ülle Raudsepp (Lääne-Nigula) 9., Taimi Õunapuu (Haapsalu) 22.

Teateorienteerumises oli M21 meeskond (Neeme, Ivo, Renek) 14. ja naiskond (Kaja Loorens, Ülle, Erika) 7.

1 2 3 4