lmv14 yhine
lmv14 n 16
Raudteejaam
Meri

Parimad tulemused

  • Marika Meister - O-Ringen 1999 Rootsis Dalarnas, naisveteranide D-35 etapivõitja
  • Ülle Raudsepp - Laskeorienteerumise MM 2006 Haanjas, D-45 klassi võitja, maailmameister; EMV pikk rada 2009 - N45 klassis III koht; EMV lühirada 2009 - N45 klassis III koht;
    2014 EMV lühirada N50 - II koht
  • Mati Kallemets - Läänemaa parim spordiveteran 2003. ja 2004. aastal. Eesti meister lühirajal 2004 H55 klassis; EMV pikk rada 2004 - M55 klassis II koht; EMV pikk rada 2008 - M60 klassis III koht; EMV öised 2009 - M60 klassis II koht; EMV öised 2012 Dirhamis - M65 klassis II koht; 2014 RO EMV pikk, M65 - II koht; 2014 EMV öine  M65 - III koht, SO veteranide MM 2014 M60 23. koht, 2014 RO MM Poolas, M60 19. koht.
  • Elina-Emiilie Leht - EMV sprindis 2009 D14 II koht
  • Aivar Leht - EMV sprindis 2010 - M35 klassis III koht; EMV pikk rada 2012 - M40 klassis II koht
  • Rein Hanstein - EMV öised 2012 Dirhamis - M60 klassis II koht
  • Ants-Kristjan Tamm - RO MM Poolas, Middle - O-M17 hõbemedal, Long - O-M17 pronksmedal
  • Märt Järvik - 2014 EMV RO lühi - II koht

Tulemused 2012

OK West AV ja Pärnumaa MV (13.10:Aivar Leht (M40) 1. koht, Rein Hanstein(M60) 2. koht, Elina-Emiilie Leht (N16) 1. koht, Ülle Raudsepp (N50) 1.koht
Tartu neljapäevakudErika Raudsepp(R3N) 2. koht
Tallinna neljapäevakudÜlle Raudsepp(N50) 4. koht
Suunto Games (29.-30.09, Põlula): Ülle Raudsepp (W50) 11. koht, Peep Aedviir(M21B) 8. koht, Rein Hanstein (M60) 18. koht
EMV RO lühirada (15.09, Mammaste): Mati Kallemets (M60) 2.koht
EMV pikal rajal (08.09, Osula): Aivar Leht(M40) 2.kohtErika Raudsepp (N21A) 2.koht,Ülle Raudsepp (N50) 5.koht, Rein Hanstein(M60) 10.koht
SRD kolmiksprint (1.09, Pirita): Ülle Raudsepp (N50) 1.koht
EST-LAT liiga MTBOMati Kallemets (M60) 3.koht
Jõhvi valla MV 2012 (23.08): Marek Pragi(M21) 2.koht
Peraküla 2012 (26.08, Dirhami): Rein Hanstein (M60) 3.koht, Mati Kallemets(M65) 2.koht, Reet Rohi (N60) 3.koht, Erika Raudsepp (N21B) 2.koht
EMV öine OJ (25.08, Dirhami): Peep Aedviir (M21) 11.koht, Aivar Leht (M35) 11.koht, Rein Hanstein (M60)2.kohtMati Kallemets (M65) 2.kohtElina-Emiilie Leht(N16)7.koht, Ülle Raudsepp (N45) 10.koht
EMV sprint (25.08, Haapsalu): Rein Hanstein (M60) 6.koht, Sandra Sündeva(N14) 10.koht, Heli Sarrapik (N14) 14.koht,Eliise Lepp (N14) 14.koht, Hanna-Liisa Pai(N14) 16.koht, Elina-Emiilie Leht (N16) 7.koht, Ülle Raudsepp (N50) 10.koht
*Laskeorienteerumise MM sprint (19.08, Jõulumäe): Mati Kallemets (M60+) 4. koht
*Laskeorienteerumise MM tavarada (17.08, Jõulumäe): Mati Kallemets (M60+) 8. koht
*Rapla sprint (22.07, Rapla):Elina-Emiilie Leht (N18) 2. koht,Peeter-August Leht(M18) 6. koht, Aivar Leht (M35) 6. koht 
*Jõulumäe MTBO (21.-22.07, Jõulumäe):Mati Kallemets (M60) 1. koht
*Kapa 2012 (29.06-01.07, Läti):Erika Raudsepp (W21S) 23. koht
*3.jõustruktuuride spordimängud(16.06.2012, Puiga):Erika Raudsepp (D17) 2. koht
*Lõuna-Eesti karikavõistlused (10.06.2012, Kooraste):Erika Raudsepp (N21B) 2. koht,Peep Aedviir (M21B) 2. koht
*Eesti MV lühirajal (02.06.2012, Rutu mäed):Ülle Raudsepp (N50) 14. koht
*Balti MV (26.-27.05.2012, Läti):Ülle Raudsepp (W50) 11. koht
*Tartu Kevad (19.-20.05.2012, Saare-Pala):Ülle Raudsepp (N50) 7. koht
*Ilves-3 (27.-29.04.2012):Reimo Reimer(M21B) 7. koht, Rein Hanstein (M60) 7.koht,Ülle Raudsepp (N50) 8. koht
*Tallinna MV märke SO (03.03.2012):Elina-Emiilie Leht (N16) 1. koht, Aivar Leht (M40) 1.koht 
*EMV SO tava (12.02.2012): Elina-Emiilie Leht (N16) 5. koht
*EMV SO sprint (11.02.2012): Aivar Leht(M35) 4.koht, Elina-Emiilie Leht (N16) 5. koht