Peraküla 2015

15.07.2015
Korraldaja : OK OKAS, Peraküla Kompass
Rajameister : Arne kivistik
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[AVATUD 3] [AVATUD 5] [R3 M80] [R3 N16] [R3 N60] [R3 N70]
[R4 M16] [R4 M70] [R4 N18] [R4 N40] [R4 N50] [R5 M18]
[R5 M50] [R5 M60] [R5 N21] [R7 M21] [R7 M40]
R7 M21 Rada (1): 18 KP 7.1 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8621 Anders Åkerman            Peko       00:45:43
 2.  4191 Kaur Kase                 Võru       00:50:23 +04:40
 3. 100000 Martin Hiie                          00:52:53 +07:10
 4.  6133 Mikk Tali                 KEKRSK     00:57:20 +11:37
 5. 20612 Ivo Muru                  Okas       01:05:26 +19:43
 6.  6431 Anton Roolaid             TAOK       01:23:02 +37:19
 7.  8363 Ingmar Kasemetsa                     01:25:32 +39:49
 8.  6828 Neeme Kalda                          01:25:38 +39:55
R7 M40 Rada (1): 18 KP 7.1 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4847 Ain Pello                 Mercury    00:53:11
 2.  4822 Arvo Laanemets            TAOK       00:53:36 +00:25
 3.  4784 Kristjan-Taavi Vaiksalu   Tammed     00:54:33 +01:22
 4. 16311 Kari Lehto                KEK        00:56:29 +03:18
 5.  1143 Tarmo Klaar               Ilves      00:57:16 +04:05
 6.   495 Vello Solna               Peko       01:01:15 +08:04
R5 M50 Rada (2): 13 KP 5.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   423 Kalev Ruberg              -          00:42:40
 2.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ        00:51:35 +08:55
 3.   979 Toivo Birk                okas       00:53:49 +11:09
 4.  1277 Aare Abel                 SK RT      01:04:15 +21:35
 5. 21945 Tomas Björelind           Järla OK   01:04:39 +21:59
 6.  6129 Veiko Tali                KEKRSK     01:08:33 +25:53
 7.  1716 Hillar Nikkari            SK RT      01:12:15 +29:35
R5 M60 Rada (2): 13 KP 5.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:40:21
 2.   287 Kalle Luuk                LUS        00:46:42 +06:21
 3.   456 Peep Koppel               Koop       00:48:54 +08:33
 4.  3277 Rein Hanstein             Okas       01:00:39 +20:18
 5.  1876 Peeter Viik               Okas       01:03:52 +23:31
 6.   836 Heldur Väljamäe           Orvand     01:08:18 +27:57
R5 N21 Rada (2): 13 KP 5.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2782 Anu Åkerman               Peko       00:31:33
 2.  4162 Erika Raudsepp            Okas       00:42:55 +11:22
 3.  1301 Airi Alnek                Võru       00:44:18 +12:45
 4.  4749 Anneli Pello              Mercury    00:48:04 +16:31
 5.  2843 Inger Jalakas             KEKRSK     00:49:04 +17:31
 6.   526 Maari Idnurm                         00:55:42 +24:09
 7. 100001 Liina Kallas                         01:01:29 +29:56
 8. 16155 Riin Otstavel             LSF PT     01:01:51 +30:18
 9.  3132 Katre Kotov               Koop       01:33:46 +62:13
R4 M16 Rada (3): 10 KP 4.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     00:46:02
R4 M70 Rada (3): 10 KP 4.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   706 Endel Remmet              Kape       00:42:08
 2.   284 Ants Tamm                 TON        00:42:34 +00:26
 3. 100003 Eric Juhansson                       00:49:58 +07:50
R4 N50 Rada (3): 10 KP 4.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2480 Ene Sulg                  Orvand     00:37:57
 2.  8401 Ilme Roosi                Orvand     00:39:41 +01:44
 3.  3119 Tiina Talisoo             KEKRSK     00:40:55 +02:58
 4.  1883 Marika Meister            Okas       00:47:45 +09:48
 5.  9757 Tiia Laul                            00:56:17 +18:20
 6.   941 Mare Kitsnik              Saku       00:58:48 +20:51
 7.   137 Mari Roots                TAOK       01:05:08 +27:11
      709 Ülle Raudsepp             Okas       DQ      
R3 N16 Rada (4): 8 KP 3.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20305 Claudia Birk              okas       01:10:37
R3 N60 Rada (4): 8 KP 3.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2537 Eha Tolm                  Orvand EST 00:30:07
 2.  1881 Helle Rennu               Saku EST   00:32:13 +02:06
 3.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:38:33 +08:26
 4.  3883 Anne Pesti                Orvand     00:42:56 +12:49
 5.  4212 Lembe Lutterus            Tammed     00:44:35 +14:28
 6.   172 Juta Virkepuu             KEKRSK     00:50:46 +20:39
 7.   428 Maimu Tornberg            Koop       01:06:22 +36:15
    100002 Svea Juhansson                       DQ      
AVATUD 3 Rada (5): 8 KP 3.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21842 Susann Kivi                          00:49:15
 2. 21479 Brita Kaasik                         00:49:21 +00:06
 3.  2845 Liis Lille                           00:56:25 +07:10
 4. 100006 Helena Ardebrant                     00:56:27 +07:12
 5. 21458 Joosep Värk                          01:09:02 +19:47
 6. 100004 Fred Värsi                           01:09:10 +19:55
 7. 21478 Taavi Eilat                          01:09:11 +19:56
      325 Uku Annus                            DQ      
#1 Rada (R7 M21,R7 M40): 18 KP 7.1 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  8621 Anders Åkerman            Peko      R7 M21   00:45:43
 2.  4191 Kaur Kase                 Võru      R7 M21   00:50:23 +04:40
 3. 100000 Martin Hiie                         R7 M21   00:52:53 +07:10
 4.  4847 Ain Pello                 Mercury   R7 M40   00:53:11 +07:28
 5.  4822 Arvo Laanemets            TAOK      R7 M40   00:53:36 +07:53
 6.  4784 Kristjan-Taavi Vaiksalu   Tammed    R7 M40   00:54:33 +08:50
 7. 16311 Kari Lehto                KEK       R7 M40   00:56:29 +10:46
 8.  1143 Tarmo Klaar               Ilves     R7 M40   00:57:16 +11:33
 9.  6133 Mikk Tali                 KEKRSK    R7 M21   00:57:20 +11:37
10.   495 Vello Solna               Peko      R7 M40   01:01:15 +15:32
11. 20612 Ivo Muru                  Okas      R7 M21   01:05:26 +19:43
12.  6431 Anton Roolaid             TAOK      R7 M21   01:23:02 +37:19
13.  8363 Ingmar Kasemetsa                    R7 M21   01:25:32 +39:49
14.  6828 Neeme Kalda                         R7 M21   01:25:38 +39:55
#2 Rada (R5 M18,R5 M50,R5 M60,R5 N21): 13 KP 5.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2782 Anu Åkerman               Peko      R5 N21   00:31:33
 2.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    R5 M60   00:40:21 +08:48
 3.   423 Kalev Ruberg              -         R5 M50   00:42:40 +11:07
 4.  4162 Erika Raudsepp            Okas      R5 N21   00:42:55 +11:22
 5.  1301 Airi Alnek                Võru      R5 N21   00:44:18 +12:45
 6.   287 Kalle Luuk                LUS       R5 M60   00:46:42 +15:09
 7.  4749 Anneli Pello              Mercury   R5 N21   00:48:04 +16:31
 8.   456 Peep Koppel               Koop      R5 M60   00:48:54 +17:21
 9.  2843 Inger Jalakas             KEKRSK    R5 N21   00:49:04 +17:31
10.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ       R5 M50   00:51:35 +20:02
11.   979 Toivo Birk                okas      R5 M50   00:53:49 +22:16
12.   526 Maari Idnurm                        R5 N21   00:55:42 +24:09
13.  3277 Rein Hanstein             Okas      R5 M60   01:00:39 +29:06
14. 100001 Liina Kallas                        R5 N21   01:01:29 +29:56
15. 16155 Riin Otstavel             LSF PT    R5 N21   01:01:51 +30:18
16.  1876 Peeter Viik               Okas      R5 M60   01:03:52 +32:19
17.  1277 Aare Abel                 SK RT     R5 M50   01:04:15 +32:42
18. 21945 Tomas Björelind           Järla OK  R5 M50   01:04:39 +33:06
19.   836 Heldur Väljamäe           Orvand    R5 M60   01:08:18 +36:45
20.  6129 Veiko Tali                KEKRSK    R5 M50   01:08:33 +37:00
21.  1716 Hillar Nikkari            SK RT     R5 M50   01:12:15 +40:42
22.  3132 Katre Kotov               Koop      R5 N21   01:33:46 +62:13
#3 Rada (R4 M16,R4 M70,R4 N18,R4 N40,R4 N50): 10 KP 4.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2480 Ene Sulg                  Orvand    R4 N50   00:37:57
 2.  8401 Ilme Roosi                Orvand    R4 N50   00:39:41 +01:44
 3.  3119 Tiina Talisoo             KEKRSK    R4 N50   00:40:55 +02:58
 4.   706 Endel Remmet              Kape      R4 M70   00:42:08 +04:11
 5.   284 Ants Tamm                 TON       R4 M70   00:42:34 +04:37
 6. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras    R4 M16   00:46:02 +08:05
 7.  1883 Marika Meister            Okas      R4 N50   00:47:45 +09:48
 8. 100003 Eric Juhansson                      R4 M70   00:49:58 +12:01
 9.  9757 Tiia Laul                           R4 N50   00:56:17 +18:20
10.   941 Mare Kitsnik              Saku      R4 N50   00:58:48 +20:51
11.   137 Mari Roots                TAOK      R4 N50   01:05:08 +27:11
      709 Ülle Raudsepp             Okas      R4 N50   DQ      
#4 Rada (R3 M80,R3 N16,R3 N60,R3 N70): 8 KP 3.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2537 Eha Tolm                  Orvand ESTR3 N60   00:30:07
 2.  1881 Helle Rennu               Saku EST  R3 N60   00:32:13 +02:06
 3.   707 Riina Kivikas             Ilves     R3 N60   00:38:33 +08:26
 4.  3883 Anne Pesti                Orvand    R3 N60   00:42:56 +12:49
 5.  4212 Lembe Lutterus            Tammed    R3 N60   00:44:35 +14:28
 6.   172 Juta Virkepuu             KEKRSK    R3 N60   00:50:46 +20:39
 7.   428 Maimu Tornberg            Koop      R3 N60   01:06:22 +36:15
 8. 20305 Claudia Birk              okas      R3 N16   01:10:37 +40:30
    100002 Svea Juhansson                      R3 N60   DQ      
#5 Rada (AVATUD 3): 8 KP 3.4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 21842 Susann Kivi                         AVATUD 3 00:49:15
 2. 21479 Brita Kaasik                        AVATUD 3 00:49:21 +00:06
 3.  2845 Liis Lille                          AVATUD 3 00:56:25 +07:10
 4. 100006 Helena Ardebrant                    AVATUD 3 00:56:27 +07:12
 5. 21458 Joosep Värk                         AVATUD 3 01:09:02 +19:47
 6. 100004 Fred Värsi                          AVATUD 3 01:09:10 +19:55
 7. 21478 Taavi Eilat                         AVATUD 3 01:09:11 +19:56
      325 Uku Annus                           AVATUD 3 DQ      

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.58 [2014.208] @ 18.07.2015 22:56:23 OK Okas